Cептик

У цій статті ми Вам розповімо, що фрази (Септики без відкачування, Септик своїми руками, Біосептики для дому та дачі під ключ, Догляд за септиками, Септик із пластику, Септик для заміського будинку) не завжди пов’язані з позитивними результатами.

Дуже часто наші клієнти помилково називають установки “BIOTAL” септиками. Це пов’язано з тим, що до появи на ринку сучасних ефективних установок локальних очисних споруд з аеробним біологічним очищенням, до яких відносяться установки “BIOTAL”, застосовувалися тільки септики. До появи сучасних полімерних матеріалів вони були бетонними, або цегляними, і були альтернативою вигрібних ям. Які ж переваги має сучасна технологія “BIOTAL” в порівнянні з архаїчними септиками?

  • 1. Висока ефективність очищення стічних вод. Ефективність очищення в установках “BIOTAL” досягає 98%. Після очищення ми отримуємо два корисних продукту —технічну воду, яку можна використовувати на полив зелених насаджень, і надлишковий активний мул, який використовується в якості добрив для рослин. Воду після установки “BIOTAL” можна скидати в зливову каналізацію, в річку, або озеро.
    Максимальна ефективність очищення стічних вод в септику – 65%. Воду після септика можна скидати тільки через дренажну систему в ґрунт. Її не можна застосовувати повторно, а також скидати в річку або озеро. А в разі низьких фільтраційних властивостей ґрунтів (глини, суглинки) застосування септиків просто неможливо, оскільки в цьому випадку воді на виході з септика нікуди діватися, і ділянку поступово перетвориться в болото.

  • 2. В процесі очищення стічних вод в установці “BIOTAL” повністю відсутні неприємні запахи. Це пов’язано з тим, що при аеробному біологічному очищенні стічних вод відсутній процес загнивання води. У септиках — перегнивання органічних забруднень — це і є процес очищення, що супроводжується виділенням смердючого сірководню, а також аміаку і метану. Власники житлових будинків, обладнаних вигрібні ями та септиками, добре знайомі з цією проблемою.

  • 3. При очищенні стічних вод в установці “BIOTAL” нема потреби у використанні реагентів, тоді як в септиках рекомендується використовувати спеціальні недешеві біопрепарати для поліпшення процесу очищення.

  • 4. Фізичний обсяг септика в три рази більше обсягу установки “BIOTAL” при однаковій продуктивності. Це пов’язано з тим, що анаеробний процес очищення протікає повільніше, ніж аеробний


У яких же випадках доцільно застосовувати септики? Ми рекомендуємо застосовувати септики тільки на об’єктах, віддалених від систем електропостачання, або на об’єктах, які люди відвідують періодично.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!