Для АЗС

Автозаправні станції, які будуються за межами населених пунктів, вздовж автомобільних трас, є не тільки зонами сучасного сервісу для автомобілів та їх власників, але й потенційним джерелом забруднення оточуючого нас середовища. Це обумовлено відсутністю централізованих систем водовідведення в місцях будівництва АЗС. Установки “BIOTAL” можуть вирішити цю проблему. Після очистки стічних вод на установках “BIOTAL” утворюється два корисних продукти: технічна вода, яку можна використовувати для поливу зелених насаджень, та надлишковий мул, який є чудовим добривом для рослин.

         Специфікою АЗС є те, що стічні води надходять на очисну установку дуже нерівномірно. Ще однією проблемою є велика кількість грубих нечистот (нерозчинних у воді предметів). Тому при проектуванні очисних споруд для АЗС необхідно враховувати ці особливості. Фахівцями ООО “UKRBIOTAL” розроблена схема для комплексної очистки стічних вод від АЗС.

         Обладнання очисних споруд монтується у підземних залізобетонних колодязях (див. схему). У першому колодязі встановлюється ручна металічна решітка з прозорами шириною 10-20 мм для затримання грубих нечистот. Після очищення від грубих нечистот стічні води надходять у колодязь, де встановлений фекальний занурений насос із захисною сіткою. Насос подає стічні води на установку “BIOTAL”, в якій відбувається глибока біологічна очистка стічних вод. При наповненні установки водою до максимального рівня автоматика вимикає живлення насоса подачі, запобігаючи затопленню установки. Деякий час стічні води накопичуються у колодязі з насосом. Після скиду очищеної води з установки “BIOTAL” автоматика вмикає насос і подача стічних вод на установку відновлюється. Очищена та знезаражена на установці вода надходить у накопичувальний колодязь, звідки вона подається у систему поливу зелених насаджень, або вивозиться на зливну станцію. У колодязі очищеної води ми рекомендуємо встановити датчик максимального рівня, який буде дистанційно інформувати працівників АЗС про наповнення колодязя.

         На АЗС встановлюються установки “BIOTAL” моноблочного типу продуктивністю від 3-х до 16-ти м³/добу. Якщо на майданчику АЗС є кафе, або ресторан, необхідно додатково передбачити жировловлювач. Ми виготовлюємо жировловлювачі продуктивністю від 1-го до 5-ти л/с. Більш детальну інформацію про  комплексну очистку стічних вод від АЗС можна отримати у фахівців ТОВ “UKRBIOTAL”.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!