Для ресторанів та кафе

           У ресторані гарні сучасні інтер’єри, смачна їжа, організоване дозвілля, а потік клієнтів не зростає. Справа у тому, що основою сучасного ресторану є створення затишку і комфорту для гостей. Автономна каналізація “BIOTAL” може вирішити цю проблему. Після очистки стічних вод на установках “BIOTAL” утворюється два корисних продукти: технічна вода, яку можна використовувати для поливу зелених насаджень, та надлишковий мул, який є чудовим добривом для рослин. Неприємні запахи відсутні на всіх стадіях очистки стічних вод.

           Специфікою ресторанів є те, що стічні води надходять на очисну установку нерівномірно. Ще однією проблемою є велика кількість грубих нечистот (нерозчинних у воді предметів). Тому при проектуванні очисних споруд для ресторанів та кафе необхідно враховувати ці особливості. Фахівцями ООО “UKRBIOTAL” розроблена схема для комплексної очистки стічних вод від ресторанів та кафе. Обладнання очисних споруд монтується у підземних залізобетонних колодязях. У першому колодязі встановлюється ручна металічна решітка з прозорами шириною 10-20 мм для затримання грубих нечистот. Після очищення від грубих нечистот стічні води надходять у колодязь, де встановлений фекальний занурений насос із захисною сіткою. Насос подає стічні води на установку “BIOTAL”, в якій відбувається глибока біологічна очистка стічних вод. При наповненні установки водою до максимального рівня автоматика вимикає живлення насоса подачі, запобігаючи затопленню установки. Деякий час стічні води накопичуються у колодязі з насосом. Після скиду очищеної води з установки “BIOTAL” автоматика вмикає насос і подача стічних вод на установку відновлюється. Очищена та знезаражена на установці вода надходить у накопичувальний колодязь, звідки вона подається у систему поливу зелених насаджень, дренажну систему, або вивозиться на зливні станції.

           У ресторанах та кафе встановлюються установки “BIOTAL” моноблочного типу продуктивністю від 3-х до 16-ти м³/добу. Для великих ресторанних комплексів можуть застосовуватись підземні залізобетонні установки “BIOTAL” продуктивністю від 20-ти м³/добу і більше. Для розрахунку продуктивності установки “BIOTAL” необхідно знати кількість посадкових місць та час роботи ресторану на добу.  За формулою визначається кількість умовних страв, перемноживши яку на норму витрати води на приготування однієї страви, отримаємо продуктивність установки “BIOTAL”. Для ресторанів та кафе необхідно додатково передбачити жировловлювач. Ми виготовлюємо жировловлювачі продуктивністю від 1-го до 5-ти л/с. Більш детальну інформацію про  комплексну очистку стічних вод від ресторанів та кафе можна отримати у фахівців ТОВ “UKRBIOTAL”.

Красивый ремонт, вкусная еда, веселая атмосфера, а поток клиентов

остался на месте?

В чем же причина ?

Обеспечьте отдыхающих высоким сервисом и комфортом! А главный

составляющий комфорта чистота и уют!И клиент будет возвращатся к Вам

снова и снова! Автономная канализация BIOTAL современная автомтическая

система , которая избавит Вас хлопот с очисткой сточных вод.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!