Для шкіл та дитсадків

Для шкіл

У це важко повірити, але у багатьох сільських школах сьогодні немає нормальних туалетів. Діти взимку змушені ходити в туалет на вулицю. Є школи, обладнані сучасними комп’ютерами, але без внутрішніх туалетів. Так не повинно бути. Наказом МОЗ України у 2020 р. затверджено Санітарний регламент для закладів загальної освіти. Згідно цього регламенту всі школи в Україні повинні мати сучасні системи водопостачання, внутрішні туалети та системи водовідведення. У тих випадках, коли школи розташовані у неканалізованих зонах, необхідно влаштовувати локальні очисні споруди. Установки “BIOTAL” можуть вирішити цю проблему. Після очистки стічних вод на установках “BIOTAL” утворюється два корисних продукти: технічна вода, яку можна використовувати для поливу зелених насаджень, та надлишковий мул, який є чудовим добривом для рослин.

Специфікою систем водовідведення шкіл є те, що стічні води надходять на очисну установку дуже нерівномірно. Ще однією проблемою є велика кількість грубих нечистот (нерозчинних у воді предметів). Тому при проектуванні очисних споруд для шкіл необхідно враховувати ці особливості. Фахівцями ООО “UKRBIOTAL” розроблена схема для комплексної очистки стічних вод від шкіл. Обладнання очисних споруд монтується у підземних залізобетонних колодязях. У першому колодязі встановлюється ручна металічна решітка з прозорами шириною 10-20 мм для затримання грубих нечистот. Після очищення від грубих нечистот стічні води надходять у колодязь, де встановлений фекальний занурений насос із захисною сіткою. Насос подає стічні води на установку “BIOTAL”, в якій відбувається глибока біологічна очистка стічних вод. При наповненні установки водою до макисмального рівня автоматика вимикає живлення насоса подачі, запобігаючи затопленню установки. Деякий час стічні води накопичуються у колодязі з насосом. Після скиду очищеної води з установки “BIOTAL” автоматика вмикає насос і подача стічних вод на установку відновлюється. Очищена та знезаражена на установці вода надходить у накопичувальний колодязь, звідки вона подається у систему поливу зелених насаджень, дренажну систему, або вивозиться на зливні станції.

У школах встановлюються установки “BIOTAL” моноблочного типу продуктивністю від 3-х до 16-ти м³/добу. Для розрахунку їх продуктивності необхідно перемножити максимальну кількість учнів та вчителів, які перебувають у школі, на норму водоспоживання, розраховану на одного учня, або вчителя (20 л), а потім отримане число помножити на кількість змін навчання. Якщо у школі є їдальня, то необхідно додатково передбачити жировловлювач. Ми виготовлюємо жировловлювачі продуктивністю від 1-го до 5-ти л/с. Більш детальну інформацію про комплексну очистку стічних вод від шкіл можна отримати у фахівців ТОВ “UKRBIOTAL”.

Для дитсадків

При будівництві дитячих садків у неканалізованих зонах необхідно передбачити систему водовідведення від санітарних приладів з влаштуванням локальних очисних споруд. Установки “BIOTAL” можуть вирішити цю проблему. Після очистки стічних вод на установках “BIOTAL” утворюється два корисних продукти: технічна вода, яку можна використовувати для поливу зелених насаджень, та надлишковий мул, який є чудовим добривом для рослин.

Специфікою систем водовідведення для дитсадків є те, що стічні води надходять на очисну установку дуже нерівномірно. Ще однією проблемою є велика кількість грубих нечистот (нерозчинних у воді предметів). Тому при проектуванні очисних споруд для дитсадків необхідно враховувати ці особливості. Фахівцями ООО “UKRBIOTAL” розроблена схема для комплексної очистки стічних вод від дитсадків. Обладнання очисних споруд монтується у підземних залізобетонних колодязях. У першому колодязі встановлюється ручна металічна решітка з прозорами шириною 10-20 мм для затримання грубих нечистот. Після очищення від грубих нечистот стічні води надходять у колодязь, де встановлений фекальний занурений насос із захисною сіткою. Насос подає стічні води на установку “BIOTAL”, в якій відбувається глибока біологічна очистка стічних вод. При наповненні установки водою до максимального рівня автоматика вимикає живлення насоса подачі, запобігаючи затопленню установки. Деякий час стічні води накопичуються у колодязі з насосом. Після скиду очищеної води з установки “BIOTAL” автоматика вмикає насос і подача стічних вод на установку відновлюється. Очищена та знезаражена на установці вода надходить у накопичувальний колодязь, звідки вона подається у систему поливу зелених насаджень, дренажну систему, або вивозиться на зливні станції.

У дитсадках встановлюються установки “BIOTAL” моноблочного типу продуктивністю від 3-х до 12-ти м³/добу. Для розрахунку їх продуктивності необхідно знати спосіб приготування їжі для дітей. Наприклад, для дитсадків з денними перебуванням дітей, з їдальнями на півфабрикатах, норма водоспоживання складає 40 л на одну дитину, а з їдальнями, які працюють на сировині – 80 л. Перемноживши норму водоспоживання на кількість дітей, отримаємо добову продуктивність установки “BIOTAL”. Оскільки у дитсадках є їдальні, то необхідно додатково передбачити жировловлювач. Ми виготовлюємо жировловлювачі продуктивністю від 1-го до 5-ти л/с. Більш детальну інформацію про комплексну очистку стічних вод від дитсадків можна отримати у фахівців ТОВ “UKRBIOTAL”.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!