Для приватних будинків

Якщо Ви щасливий власник будинку, Вам необхідно визначитися  з бюджетом та  видом очисної споруди. Важливо розуміти, що краще, якщо облаштування каналізації буде здійснено лише один раз, а оскільки жити в  будинку доведеться ще багато років, то і ціна помилки при виборі занадто велика.

 

Септик та вигрібна яма – день вчорашній. Найбільш «невибагливим» і екологічно безпечним способом облаштування каналізації приватного будинку з кількома мешканцями слід вважати установку станції глибокого біологічного очищення “BIOTAL” . Інші варіанти спочатку можуть здатися дешевше, але вони серйозно програють в порівнянні з установками “BIOTAL”. Незважаючи на дорожчу вартість наше обладнання вбереже Вас від  фінансових витрати і витрати часу на обслуговування при експлуатації (послуги асенізаторів, перекладання дренажних труб, закупівля бактерій для засипки). Крім цього, на ділянці повинно бути відведено місце для проїзду асенізаційної машини.

 

Купуючи установки “BIOTAL”, ви економите на постійному відкачуванні вигрібних ям та септиків, інвестуєте в комфортне життя та спокій Ваших близьких.

 

Задоволення від хорошої якості триваліше, ніж радість від низької ціни!

 

Переваги установок “BIOTAL”:

  • висока ефективність очистки стічних вод у відповідності з нормативами передбаченими законодавстві України;
  • сучасна надійна автоматика та засоби контролю параметрів, які забезпечують роботу очисних споруд без постійного обслуговуючого персоналу, автоматично регулюючи процеси очистки в залежності від кількості стічних вод, що значно зменшує витрати електроенергії;
  • автоматичне видалення, стабілізація та зневоднення надлишкового активного мулу, що в свою чергу значно збільшує інтервали між сервісним обслуговуванням;
  • можливість організації віддаленого контролю за роботою очисних споруд з централізованого пункту управління та інтеграції в сучасні системи «Розумний дім» (Smart Home).

 

Більше про технологію BIOTAL тут

 

Порівняння очисних споруд BIOTAL та септики можна подивитися тут.

 

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!