Для ОТГ

Сьогодні проблема очистки стічних вод в селах та селищах міського типу актуальна як ніколи. Це пов’язано з тим, що рівень благоустрою житлових будинків зростає, вони обладнуються локальними системами водопостачання з водозабірних свердловин, а також централізованими системами водопостачання. При цьому централізоване водовідведення відсутнє. Як правило, в таких випадках використану воду скидають у підземні вигрібні ями та септики, які утворюють поряд з житловим будинком джерело смороду, яке забруднює повітря та ґрунт. Установки для глибокої біологічної очистки стічних вод “BIOTAL” вирішують цю проблему. Ми виготовлюємо установки як для окремих житлових будинків, шкіл, амбулаторій, дитсадків, так і для населених пунктів будь-яких розмірів.  В результаті очистки ми отримуємо два продукти: технічну воду, яку можно використати для поливу зелених насаджень, та надлишковий активний мул, який може застосовуватись для живлення рослин. Ефективність очистки – 98%.

          Будівництво централізованої каналізації, з загальними очисними спорудами для всього селища, більш вигідне з точки зору витрат на їх експлуатацію, але потребує значних першочергових капітальних витрат на будівництво  каналізаційних мереж та очисних споруд. З модельного ряду установок “BIOTAL” можна підібрати оптимальний варіант. Для окремих житлових будинків ми пропонуємо установки моноблочного типу зі скороченою до 5 м санітарно-захисною зоною. Для населених пунктів можна застосувати установки “BIOTAL” залізобетонного та блочно-модульного типів зі скороченими санітарно-захисними зонами (15 м – для установок з витратою стічних вод від 30 до 200 м³/добу, 20 м – для установок з витратою стічних вод від 200 до 500 м³/добу).

          Переваги установок “BIOTAL”:

  • висока ефективність очистки стічних вод;
  • сучасна автоматика, яка забезпечує роботу очисних споруд без обслуговуючого персоналу, регулюючи процес очистки в залежності від витрати стічних вод, що значно зменшує витрату електроенергії;
  • автоматичне видалення, стабілізація та зневоднення надлишкового активного мулу;
  • віддалений контроль за роботою очисних споруд.

     Купуючи установки “BIOTAL”, ви економите на відкачуванні вигрібних ям і септиків, робите ваше життя комфортнішим.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!