Для готелю

          Дуже часто готелі та бази відпочинку будуються у неканалізованих районах. Установки “BIOTAL” можуть вирішити цю проблему. Вони застосовуються для біологічної очистки стічних вод як для міні-готелів, так і для великих готельних комплексів. В результаті очистки ми отримуємо два продукти: технічну воду, яку можна використовувати для поливу зелених насджень, та надлишковий активний мул, який може використовуватись для підживлення рослин. Ефективність очистки – 98%.

          При підборі типу установки “BIOTAL” важливо правильно визначити витрату стічних вод від готелю, помноживши кількість проживаючих у готелі людей на норму добового водоспоживання (вона залежить від категорії готелю). Для орієнтовного розрахунку можна прийняти норму водоспоживання – 150 л/добу на одного проживаючого у готелі.

          Установки “BIOTAL” – це прекрасна альтернатива септикам та вигрібним ямам, які є джерелом неприємних запахів, що негативно впливає на настрій проживаючих у готелі гостей. Установки “BIOTAL” компактніші, обладнані сучасною автоматикою, яка  дозволяє зменшити споживання електроенергії. Неприємні запахи при роботі установки “BIOTAL” відсутні на всіх стадіях очистки.

          Для невеликих готелів рекомендуємо застосовувати установки “BIOTAL” моноблочного типу продуктивністю від 3-х до 16-ти м³/добу зі скороченою санітарно – захисною зоною (до 5,0 м). Якщо у готелі є ресторан, необхідно передбачити жировловлювач. Ми виготовлюємо жировловлювачі продуктивністю від 1-го до 5-ти л/с. Для великих готельних комплексів є різні варіанти залізобетонних підземних та блочно-модульних установок продуктивністю до 2400 м³/добу. Такі установки можуть комплектуватись додатковим обладнанням: решітками для затримання грубих нечистот, гвинтовими зневоднюючими пресами для зневоднення надлишкового мулу, установками для ультрафіолетового знезаражування стічних вод. Більш детальну інформацію про автономну каналізацію для готелів можна отримати у фахівців ТОВ “UKRBIOTAL”.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!