Основні проблеми септиків та вигрібних ям

Основні проблеми септиків та вигрібних ям
Опубліковано 09.12.2024

Чи в BIOTAL вирішені ці питання?

У вигрібних ям є три суттєві проблеми. Якщо вигрібна яма герметична, а саме такою вона і повинна бути, то вона швидко наповнюється стічними водами і тому кілька разів на місяць потрібно викачувати стічні води асенізаційною машиною. Процес викачування нечистот супроводжується ревом автонасоса і неприємними запахами, які поширюються далеко за межі вашого будинку. Окрім того, ця послуга нині коштує недешево. Якщо ж вигрібна яма негерметична, то стічні води забруднюють грунти на вашій ділянці і потрапляють у водоносний горизонт, який ваші сусіди можуть використовувати для забору питної води. Третя проблема полягає у тому, що згідно з діючим законодавством влаштування вигрібних ям заборонене, якщо будинок обладнаний системою водопостачання зі свердловини.

Основними проблемами септиків є низька ефективність  очищення стічних вод, що призво-дить до періодичного замулювання дренажної системи, прочистка якої дорого коштує і вимагає проведення розкопок біля вашого будинку. Окрім того, в процесі перегнивання органіки у септику утворюється газ сірководень, який має дуже нериємний запах.

Установки для глибокої біологічної очистки стічних вод “BIOTAL” позбавлені перерахованих вище недоліків септиків і вигрібних ям. При аеробному біологічному очищенні газ сірководень не виділяється, тому неприємні запахи відсутні. Установка “BIOTAL” працює в автоматичному режимі і не потребує постійного нагляду за її роботою. В процесі очистки, ефективність якої досягає 98%, утворюється два корисних продукти – технічна вода, якою можна поливати зелені насадження, і надлишковий активний мул, який після компостування можна використовувати як добриво для рослин.

Будемо вдячні, якщо поділитись записом в соцмережах
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!